Статистика відвідувань

счетчик посещений

 
Тетіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
Ласкаво просимо до нас!

ШКОЛА ГОРДИТЬСЯ

ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

НАШІ ВІДМІННИКИ



ШКОЛА ГОРДИТЬСЯ

Фартушна Ольга Олександрівна
учениця 2-A класу
Вихованка колективу спортивного – бального танцю
«Сузір’я» під керівництвом Тимчук Т.В.

Брала участь в :
«Відкритий кубок Києва 2014р.» ІІ місце;
«Відкритий чемпіонат України 2015р.»І і ІІІ місце;
«Міжнародний чемпіонат по спортивних-бальних танцях» ІІ і ІІІ місце;
«Відкритий чемпіонат України 2016» ІІ і ІІІ місце.


Іщук Ангеліна Володимирівна
учениця 2-А класу
Вихованка колективу спортивного – бального
танцю «Сузір’я» під керівництвом Тимчук Т.В.

Брала участь в :
«Відкритий кубок Києва» ІІІ місце;
«Відкритий чемпіонат України 2015» ІІІ місце;
«Міжнародний чемпіонат по спортивних-бальних танцях» два ІІІ -х –місця;
«Відкритий чемпіонат України 2016» ІІІ місце;
«Надія Тетіївщини» ІІІ місце.


Касяненко Вікторія Валеріївна
учениця 2-А класу
У вільний час відвідує гуртки малювання, виготовлення ляльок-мотанок, іграшок та східних танців у Будинку дитячої творчості під керівництвом Світлани Нескороженої.

Голубова Анастасія Едуардівна
учениця 2-А класу
Hавчається у 1 класі музичної школи на відділенні фортепіано.

Студзінська Богдана Сергіївна
учениця 5-A класу
юна піаністка, тлант і гордість країни

2015рік
1. Переможець IV Всеукраїнського конкурсу – огляду юних піаністів Олени Вериківської.
2. ІІ премія у ІІ Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича.
3. ІІІ Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича. Диплом за краще виконання віртуозних творів.
4. Дипломант ІІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю «Каштановий рояль»
5. Дипломант Заохочувальної премії ХІ Всеукраїнського конкурсу «Класичний меридіант»
6. Стипендіат міського голови.
2016рік
1. Переможець конкурсу-огляду юних піаністів Олени Вериківської.
2. Дипломант ІV Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича.
3. Дипломант ІV Міжнародного фестивалю «Каштановий рояль»
4. Дипломант Заохочувальної премії (4 місце) ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Класичний меридіан».
5. Стипендіат міського голови.


Онищенко Антон Сергійович
учень 5-A класу
Вихованець колективу спортивного – бального
танцю «Сузір’я» під керівництвом Тимчук Т.В.

Брав участь:
1. Відкритий кубок Києва, 2013р. - І місце
2. Відкритий чемпіонат України, 2015р. - І місце.
3. Міжнародний фестиваль, 2016р., Польща - ІІ місце.


Яремич Василь Васильович
учень 6-A класу
юний спортсмен з біатлону

2016 рік:
ІІ місце чемпіонат Київської області з літнього біатлону серед юнаків 2005р.н.


Книрша Ірина Петрівна
учениця 6-А класу
юна спортсменка з контактного карате

2014 рік
І місце Відкритий кубок України по контактному карате з версії Ката.
2015 рік

І місце Кубок України по контактному карате з версії Кіокушин куміти.


Процюк Марія Олександрівна
учениця 8-Б класу
юна сортсменка з легкої атлетики

Активна учасниця районних спортивних змагань.
І місце в бігу на 100м - 2017 рік
ІІ місце - 2016 рік


Аркуша Артем Степанович
учень 8-Б класу
юний спортсмен з контактного карате

Нагороди:
30 медалей та11 кубків


Бузинюк Аріана Володимирівна
учениця 8-Б класу
юна спортсменка з біатлону

І та ІІ місця 2017 рік (м.Київ)
ІІ і ІІІ місця 2016 рік.

Перемога у спринті на Всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону
пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона І. Бякова

Сайт Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
E-mail: admin@sh3.tetiiv.net