Статистика відвідувань

счетчик посещений

 
Тетіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
Ласкаво просимо до нас!

Характеристика на музей історії школи при Тетіївський ЗОШ І-ІІІ ступенів №3


Музей при Тетіївський ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 засновано у січні 2010 року. Він був організований з метою дослідження та відродження сторінок історії школи. Довгий час збиралися матеріали, проводилась велика пошукова робота, ініціатором якої був колишній директор школи Поліщук Володимир Васильович. Музей виконує важливу функцію у вихованні в дітей, позитивного ставлення до нашого минулого, до працівників школи того часу, сприяє відродженню хвилюючих сторінок закладу.
sh3.tetiiv.net
Матеріали музею розповідають про заснування школи, історію її росту від початку до сьогодення. Зібрано фотографії її директорів, вчителів, за участю яких здійснювався навчальний процес у закладі, а також давні шкільні речі: чорнильниці, пера, шкільна парта, учнівська форма, альбоми про шкільне життя, підручники та інші атрибути.
У музеї є багато фотографій із зображенням учнів школи різних років, найдавніша -1936 року, а також журнали оцінювання різних років, рукопис колишнього директора — Якименка Миколи Романовича, про відкриття приміщення школи у 1982 році. Експозиція музею має кілька розділів - стенд « Біля витоків», «На порозі сучасності», «Школа XXI століття», які розкривають минуле та сучасний стан розвитку школи, творчу працю вчителів та учнів.
sh3.tetiiv.net
Попереду ще багато краєзнавчої роботи. Екскурсоводи та всі, хто причетний до музею складають плани на майбутнє, на удосконалення його роботи.
У 2016 році виповнилося 100 років від заснування Плоханівської школи. Безугла Наталія Олександрівна поповнила шкільний музей новими експонатами.

 
Збільшити   Збільшити
 
Збільшити   Збільшити
фотогалерея
 
Сайт Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
E-mail: admin@sh3.tetiiv.net