Статистика відвідувань

счетчик посещений

 
Тетіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
Ласкаво просимо до нас!Батькам про школу
Школу очолює: директор Колосовська Валентина Петрівна, заступник директора школи з навчально-виховної роботи – Музичук Тетяна Павлівна, з початкових класів – Лесик Людмила Віталіївна, з виховної роботи - Корчак Оксана Василівна.
В нашому навчальному закладі для здійснення навчально-виховного процесу працює 45 висококваліфікованих учителів. Серед них 4 вчителі- методисти, 18 - мають педагогічне звання „Старший вчитель”, 33 вчителям встановлено кваліфікаційну категорію „Спеціаліст вищої категорії”, 1 вчитель – „Спеціаліст першої категорії”, 2 вчителі – другої категорії та 9 вчителів мають категорію „Спеціаліст”.
В школі навчається 363 учня.

Обладнано та діють 30 начальних кабінетів, 21 класна кімната, 3 майстерні, комп'ютерний клас, спортивний та актовий зали. Школу підключено до мережі „Internet”.
У позаурочний час для відпочинку та занять за інтересами для учнів школи працюють гуртки: „Джура”, гурток вокального співу та спортивні секції "Баскетбол" та "Футбол". А також працюють хореографічні гуртки.
У навчальному закладі функціонує:
• початкова ланка – 6-10 років
• середня ланка – 10-15 років
• старша ланка – 15-18 років

У школі з 13:00 до 17:30 год. працює група продовженого дня.
Педагогічний союз учителів із батьками – це могутня сила виховання. Ми, вчителі, чекаємо від вас, батьків, тісної співпраці, взаєморозуміння, допомоги. Лише разом ми подолаємо усі труднощі у навчанні та вихованні!
Сайт Тетіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
E-mail: admin@sh3.tetiiv.net